Toyota Yaris - auto dla kobiety?

Toyota Yaris należy do jednego z najlepiej sprzedających się modeli samochodu segmentu B. Produkowany od 1999 r. jest pierwszym modelem Toyoty, który otrzymał tytuł samochodu roku (2000 r.). Yaris to typowo miejskie auto, jest on także jednym z najmniejszych modeli z tej kategorii. Mimo swoich małych gabarytów, podczas spędzania w nim czasu nie jest to odczuwalne. W najnowszej generacji konstruktorzy pokusili się o zwiększenie pojemności kufra, co sprawiło, że stał się on jednym z większych pośród swych rywali.

Samochód ten często jest wykorzystywany przez szkoły nauki jazdy, co pozwala na wyczucie wszystkich aspektów jazdy, oraz przyzwyczajenie się do systemu prowadzenia przed otrzymaniem dokumentu upoważniającego do jazdy. Podczas jazdy w swym docelowym środowisku odczuwalna jest bezpośredniość układu kierowniczego, który natychmiast przesyła nasze żądania wprost do kół. W trakcie kierowania na specyficznych polskich droga można zauważyć koleją zaletę natomiast zawieszenie zaskakująco sprawnie pochłania defekty dróg.

Spośród dostępnych nawet wybredny klient wybierze coś dla siebie. Podstawowy model posiada zestaw dźwiękowy obsługuje wszystkie popularne formaty, oraz sześć głośników. Bezpieczeństwo zapewniają przednie i boczne poduszki powietrzne. Każdy z modeli posiada funkcje Follow Me Home, która pomoże w dotarciu do domu, po opuszczeniu samochodu. Dodatkowe wyposażenie zawiera kamerę cofania, dodatkowe poduszki powietrzne, a także wspomaganie kierownicy. Dostępne są także modele z napędem hybrydowym, które zmniejszą koszty eksploatacji pojazdu. Wbudowany system komputerowy inteligentnie dobiera proporcje wykorzystywanej energii, do dyspozycji ma tradycyjny silnik oraz nowoczesny silnik elektryczny z wytrzymała baterią.

Toyota Yaris jest odpowiednim samochodem dla każdej kobiety. Wygodne kierowanie pozwoli na szybkie dotarcie do celu, a zestaw poduszek powietrznych umożliwi bezpieczne długie wyjazdy. Eleganckie wnętrze zapewniają miękkie materia, co w połączeniu z skórzanymi detalami i chromowane oraz srebrne wykończeniami tworzą idealne połączenie. Z pewnością w samochód ten zainwestować może każda kobieta.

Słowa kluczowe:

Auto dla kobiety, toyota yaris, samochody osobowe, ogłoszenia motoryzacyjne, sprzedam auto, sprzedam samochód

Ostatnio dodane artykuły
Opony motocyklowe stawią nie tylko ...
Na początku grudnia chorwacki impor...

Czy start-up może pozyskać sam...
Toyota Yaris należy do jednego z najlepi...
Opel Vectra C nie należy do aut wzbudzaj...

      Znajdź nas na Google plus                                                    Facebook