Kontakt Land Serwis/British Garage
80-719 Gdańsk
Litewska 12
Pomorskie
583067469
www.lr.pl

Land Serwis/British Garage

O firmie
Land Serwis powstał w 1995 roku jako firma która miała uzupełnić lukę rynkową w zaopatrzeniu w części zamienne do samochodów Land Rover.

Zajmujemy się również sprzedażą komponentów OFF ROAD. Do wszystkich aut z logiem Land Rover posiadamy największe zaplecze części zamiennych i akcesoriów w Polsce. Zajmujemy się produkcją ślusarską (grille heavy duty, osłony podwozia, progi, siodła do wciągarek itp.)

Projektujemy oraz prowadzimy przebudowę seryjnych samochodów terenowych do potrzeb sportu oraz zaawansowanego Off-Roadu. Na miejscu jest dostępna pełna biblioteka techniczna. Służymy również informacją na wszelkie tematy związane z Land Roverem. Cały czas rozszerzamy ofertę akcesoriów dostępnych w magazynie i zakres prowadzonych usług. Współpracujemy z serwisami samochodowymi zajmującymi się Land Roverem i Roverem na terenie całego kraju.

Land Serwis jest organizatorem cyklicznych rajdów dla właścicieli i sympatyków samochodów Land Rover.
Organizujemy szkoleniowe imprezy integracyjne (team building) - współpracujemy w tym zakresie najlepszymi firmami w Polsce - udostępniamy samochody Land Rover wraz z najlepszymi kierowcami i instruktorami.

Wszyscy użytkownicy i sympatycy samochodów Land Rover są u nas mile widziani.


Nasza firma otrzymała certyfikat programu Rzetelna Firma. Tym samym dołączyła do grona przedsiębiorstw o zweryfikowanej niepodważalnej rzetelności, solidności i wiarygodności. Celem programu Rzetelna Firma jest upowszechnianie w biznesie zasad etycznych związanych z praworządnością, rzetelnością i transparentnością.
Branże
  • Osobowe
Lokalizacja firmy Land Serwis/British Garage

      Znajdź nas na Google plus                                                    Facebook