Kontakt Parkingi Okęcie 24h
02-285 Warszawa
ul.Szyszkowa 48
Mazowieckie
0500111444
http://www.parkingiokecie.pl/

Parkingi Okęcie 24h

O firmie
Parking Okęcie to firma, która (jak sama nazwa wskazuje) oferuje wolne miejsca parkingowe dla klientów korzystających z oferty lotniska Warszawa - Okęcie. Propozycja prezentowanej firmy zawiera zapewnienie miejsca parkingowego w miejscu chronionym. Dzięki temu można mieć pewność, że pojazd jest zabezpieczony przed kradzieżą, uszkodzeniem oraz innymi niepożądanymi czynnikami. Oznacza to, że auto będzie w nienaruszonym stanie po powrocie klienta z podróży.

Demonstrowany parking posiada szyfrowane systemy rezerwacji (SSL). Dzięki temu dane klientów są poufne i bezpieczne. Naturalnie przedstawiany parking proponuje całodobową obsługę klienta również w dni świąteczne i wolne od pracy. Oznacza to, że oferta zawiera nie tylko parking chwilowy, ale również wielodniowy, a także wielotygodniowy. Ochrona czuwająca nad bezpieczeństwem pojazdów posiada należycie wysokie kwalifikacje zawodowe, a także duże doświadczenie branżowe. Dzięki temu jakość świadczonych przez nich posług stoi na najwyższym poziomie.

Ofertę prezentowanego parkingu uzupełnia także usługa transportu na lotnisko Okęcie Warszawa w klimatyzowanym busie, który jest wygodny. Należałoby też dodać, że na czas parkowania, pojazd klienta jest objęty ubezpieczeniem, więc tym bardziej skorzystać z takiej oferty, ponieważ nie wiąże się ona z praktycznie żadnym ryzykiem. Powinno się też zapamiętać, że opisywana firma oferuje najwyższej jakości usługi parkingowe dostępne w dogodnych cenach. Nic więc dziwnego, że cieszy się ona pozytywnymi opiniami nabywców.
Branże
  • Osobowe
  • Dostawcze
  • Autobusy
  • Przyczepy, naczepy
Lokalizacja firmy Parkingi Okęcie 24h

      Znajdź nas na Google plus                                                    Facebook