Kontakt Premio Szer
94-104 Łódź
Ul. Obywatelska 94
Lódzkie
486899655
http://szer.pl/

Premio Szer

O firmie
Firma popularna na rynku motoryzacyjnym pod nazwą Szer jest zakładem samochodowym specjalizującym się w wykonywaniu wielu zadań związanych z naprawą pojazdów różnego rodzaju. Podstawowym rodzajem oferowanych usług są prace z aspektu mechaniki samochodowej. Zawierają one między innymi naprawę hamulców, zawieszenia, amortyzatorów oraz szereg innych napraw i usługi wymiany części samochodowych. Klienci mogą także korzystać z usługi naprawy zawieszenia oraz wymiany oleju i innych płynów eksploatacyjnych.

Prezentowany warsztat samochodowy ma w swojej ofercie także usługi obejmujące wymianę opon oraz ich kompetentną naprawę, która jest możliwa dzięki ogromnym umiejętnościom i doświadczeniu pracowników oraz dzięki nowoczesnemu sprzętowi wulkanizacyjnemu. Nie należy też zapominać o usługach związanych z praniem i czyszczeniem tapicerki, a także o innych usługach świadczonych przez ten warsztat.

Warsztat samochodowy Szer zajmuje się również naprawą, napełnianiem oraz odgrzybianiem klimatyzacji samochodowej. Dodatkowo przeprowadzane są zamówienia związane z montażem, przeglądami, a także naprawą instalacji gazowych w samochodach. Jak widać zakres usług jest bardzo obszerny, więc prezentowany warsztat spełnia wymagania wielu klientów. Warto zaznajomić się z oficjalną stroną internetową warsztatu, na której można znaleźć więcej bardziej szczegółowych informacji na temat wykonywanych usług. Strona pozwala również na pozyskanie danych kontaktowych, poznanie godzin otwarcia warsztatu, a także umożliwia kontakt drogą internetową.
Branże
  • Osobowe
  • Dostawcze
Lokalizacja firmy Premio Szer

      Znajdź nas na Google plus                                                    Facebook