Kontakt Wypożyczalnia Aut Andrzej Hutyra
80-298 Gdansk
ul. Spadochroniarzy 8
Pomorskie
0781444954
http://wypozyczalnia-gdansk.pl

Wypożyczalnia Aut Andrzej Hutyra

O firmie
Prezentowana firma świadczy usługi z zakresu wypożyczania aut osobowych. Opisywana wypożyczalnia zapewnia swoim odbiorcom najwyższej jakości auta, które cechują się niezawodnością, a także bezawaryjnością. Mają one bogate wyposażenie odpowiedzialne za zwiększanie poziomu komfortu, a także bezpieczeństwa jazdy. Warto dodać, że oferta tej firmy jest kierowana zarówno do odbiorców indywidualnych, jak również do firm. Siedziba wypożyczalni znajduje się przy gdańskim lotnisku, więc główną grupę nabywców stanowią pasażerowie linii lotniczych, którzy przylecieli do Polski i poszukują własnego środka transportu, dzięki któremu będą niezależni od komunikacji miejskiej lub międzymiastowej.

Niezwykle istotnym atutem prezentowanej propozycji jest fakt, że obejmuje ona niedrogi wynajem pojazdów. Oczywiście oprócz aut, w ofercie znajdują się różne elementy wyposażenia dodatkowego, takie jak na przykład fotelik dla dziecka lub nawigacja satelitarna. Wynajem jest oferowany bez limitu kilometrów, a z pojazdów można korzystać na terenie całej Polski. Propozycja obejmuje zarówno wynajem krótkotrwały, jak również długoterminowy.

Bardzo istotnym atutem opisywanej wypożyczalni samochodów jest jej strona internetowa, na której można odnaleźć mapę z dokładnymi współrzędnymi, dzięki którym możliwe jest szybkie i bezproblemowe odnalezienie wypożyczalni. Dodatkowo za pomocą specjalnego formularza osiągalnego na stronie możliwa jest rezerwacja konkretnego pojazdu w konkretnym czasie. Jest to rozwiązanie wygodne oraz godne polecenia.
Branże
  • Osobowe
Lokalizacja firmy Wypożyczalnia Aut Andrzej Hutyra

      Znajdź nas na Google plus                                                    Facebook